Hálás szívvel köszönjük a támogatást

2021. szeptember 18-án, szombaton  került sor óvodánk idei első családi rendezvényére: az Ünnepek Ünnepére Régóta vártuk, hogy újra lehetőségünk legyen együtt játszani/ beszélgetni/ ünnepelni a családokkal.
21 különböző világnapról  emlékeztünk meg egyetlen délelőtt: a festészettől a párnacsatáig, az újra papírtól az ölelésig, a balatoni halaktól a nagymamákig….
A rendezvényen a jókedv és a mulatás mellett az ember minden porcikáját a hála és a szeretet érzése hatotta át:
Boldogság volt látni, hogy milyen sok Telepi Ovis gyermek hozta el szüleit, testvéreit, barátait az évnyitó bulinkra.
🙏Hálásan köszönjük , hogy elfogyott az összes kisszék.
🙏Hálásan köszönjük, hogy gofri illat lengte be az udvart. És, hogy a Katica Anyukák egy hadseregnek elegendő, minden igényt kielégítő gofri tésztával érkeztek és igazi anyukaként kényeztettek mindenkit a gofrijukkal.
🙏Hálásan köszönjük, hogy a kávé aromás íze baráti beszélgetések emlékét idézte fel.
🙏Hálásan köszönjük, hogy a büfé asztal megroskadt a sütemények és szendvicsek sokaságától.
🙏Hálásan köszönjük a lelkes segítséget a büfés részlegen .
🙏Hálásan köszönjük, hogy egy család, aki nem tudott eljönni 100 belépőt vásárolt meg.
🙏Hálásan köszönjük, hogy visszakerültek a kidobott székeink.
🙏Hálásak vagyunk, hogy „meggyógyult” az udvari forgónk.
🙏Hálásak vagyunk, amiért minden rendezvényen gyönyörűek lehetünk.Na jó, a csodás, napocskás logós pólóink miatt.
🙏És köszönjük a fantasztikus napocskás logónkat.
🙏Hálásan köszönjük, hogy holnap elindulhat a Telepi Ovisok Alapítványának első igazi, izgalmas, aukciója.
🙏Hálásan köszönjük a segítő diákoknak a lelkes segítséget!
🙏 És nem utolsó sorban hálásak vagyunk magunknak Telepi Ovis dolgozóknak, hogy fiatalosan, lelkesen, szívünkben rengeteg szeretettel tudtuk veletek tölteni ezt a délelőttöt.
🙏Hálásak vagyunk a Telepi Ovisok „Családjáért”!
❤🌞❤🌞❤🌞❤🌞❤🌞❤
A rendezvényen befolyt összegből a kiscsoportos udvaron öntött gumiburkolat kialakítását finanszírozzuk.  Köszönjük a támogatást!
Kategória: Hírek