Ismerkedési lehetőségek és jelentkezés a 2024/2025-ös nevelési évre

2024. április 10-én szerdán 17 órától tájékoztató/tájékozódó beszélgetésre várjuk az óvodánk iránt érdeklődő szülőket. Ekkor ismertetjük a helyi nevelési programunk legfontosabb elemeit, tevékenységeinket, programjainkat, valamint választ adunk (remélhetőleg) minden felmerülő kérdésre.

2024. április 19-én, pénteken 15 – 17 óra között játszódélutánra hívjuk leendő óvodásainkat és szüleiket. Lehetőség lesz körbe járni az óvodát, játszani a csoportokban és az udvaron; valamint beszélgetni a csoportok pedagógusaival illetve a fejlesztő team tagjaival.

2024. április 22-23-án hétfőn és kedden 7.00-17.00 között jelentkezés a 2024/2025-ös nevelési évre

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

• jelentkezési lapátjelentkezési lap (Letölthető, vagy helyben kitölthető.)
  • gyermek születési anyakönyvi kivonata vagy  személyi igazolványa
  • gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya)
  • a gyermek TAJ kártyája
  • a szülő személyazonosságát igazoló hatósági igazolványok (személyi igazolvány, útlevél vagy vezetői engedély)
  • nem magyar állampolgár esetén az ország területén való tartózkodás jogcímét igazoló okirat
  • egyéb, a gyermek egészségügyi állapotát és óvoda érettségét, sajátos nevelési igényét, hátrányos helyzetét igazoló dokumentum (orvosi igazolás, szakértői vélemény, gyermekvédelmi kedvezményről szóló határozat… stb.)

Sok-sok szeretettel várjuk leendő óvodásainkat és családjaikat!

Kategória: Hírek